Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): Marca: AUSA, Model:RC3, Cilindree: 4400, An fabricatie: 2014, Masa maxima: 8750, Putere:76 kw (104 cp), Nr locuri: 1, Tip utilizare: Usual, Valabilitate; 6 luni, Asigurator: GRAWE ASIGURARE S.A.

Număr anunț
DA26742018
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (CUI 4344228)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,40 RON
Valoare atribuită
393,40 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,40 RON

din 393,40 RON estimat