Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER CANON IR2520 CEXV33 14600PAG OEM =5 BUC X138 LEI= 690 LEI CARTUS TONER BROTHER DCP-L8450 COMPA BK/C/M/Y 2500PAGX4CUL= 3SET X 240 LEI= 720 LEI CARTUS XEROX PHASER 3020 COMPATIBIL 1500PAG = 10 X 33 LEI= 330 LEI CARTUS XEROX WC 3225 COMPATIBIL 3000PAG= 1 X 42LEI=42 LEI CARTUS HP LJ PRO MFP M521DN-HP CE255X COMPA 12500PAG = 3BUC X 72 LEI= 216 LEI CARTUS CANON I-SENSYS FAX L150 2100PAG ORIG OEM = 3BUC X 215 LEI= 645 LEI CARTUS RICOH IM350F 418133 9000PAG ORIGINAL OEM = 6BUC X 119 LEI= 714 LEI CARTUS OKI MC342 BK/C/M/Y OEM 2200PAG/1500PAG X 3CUL= 1SET X 1150 LEI= 1150 LEI .CARTUS BROTHER 2845 COMP.TN2220 2600PAG = 4BUC X 25 LEI= 100 LEI CARTUS LEXMARK CX410 BK 4000PAG= 502 LEI CARTUS LEXMARK CX410 MAG 3000PAG=431 LEI CARTUS LEXMARK CX410 BK/C/M/Y 4000PAG/3000PAG X3CUL= 502 +1293= 1795 LEI TESTER CABLU DIGITAL GEMBIRD NCT-3 = 1BUC X 213 LEI SAMSUNG XPRESS SL-c430 COMP BK 1500PAG = 2setX 280LEI = 560 lei

Număr anunț
DA26759262
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.108 RON
Valoare atribuită
8.108 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.108 RON

din 8.108 RON estimat