Atribuită Cumpărare directă

APLICARE DE GLET DIN IPSOS PE PERETI SI TAVANE.

Număr anunț
DA26740245
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
H.B.I. CONSTRUCT SRL (CUI 15333925)
Cod CPV
45324000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.219,14 RON
Valoare atribuită
5.219,14 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.219,14 RON

din 5.219,14 RON estimat