Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze hard disk extern digital – EHDD, capacitate HDD 5 TB, dimensiune HDD 2.5 inchi, viteză de rotație 5400 rpm, ements, buffer 32 MB, interfață USB 30 BK = 1 buc., necesar pentru stocarea fotografiilor realizate pentru piesele de patrimoniu din gestiunea MNIT care urmează să fie digitalizate în cadrul proiectului E-Cultura. Toate hard-urile externe existente sunt deja ocupate cu fotografii.
- Număr anunț
- DA26754553
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 447,89 RON
- Valoare atribuită
- 447,89 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.