Atribuită Cumpărare directă

1 Orthoboric acid 99.8-100.5%, crystallised, AnalaR® NORMAPUR® analytical reagent Supplier: VWR Chemicals 20185.297 1kg 1 VWR Chemicals 88.55 88.55 2 Phthaldialdehyde Reagent Solution Complete Synonym: OPA P0532-50ML 50ml 1 Sigma Aldrich 353.91 353.91

Număr anunț
DA26751764
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,46 RON
Valoare atribuită
442,46 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,46 RON

din 442,46 RON estimat