Atribuită
Cumpărare directă
: HA51.1- Staining chambers StainTray™ Black lid, Suitable for: 20 microscope slides - 1 pk - 1259.95 RON AEK8.1 - Embedding moulds Macro, 500 buc/1 pk - 1 pk - 421.63 RON PC56.1 - Cutie lame microscop, 100 buc - 1 pk - 20.76 RON - 5 buc - 103.80 RON HEC7.1 - Pensa rotunda - 1 buc - 42.01 RON - 2 buc - 84.02 RON 2802,1 - Penseta chirurgicala dreapta ROTH cu varf ascutit, 130 mm -1 buc - 47.43 RON - 2 buc - 94.86 RON AC07.1- Wall-mounted dispensers ROTILABO® pentru 3 cutii - 1 buc - 278.23 RON 2027,1 - Set 8 perii - 1 set - 278.49 RON AK65.1 - Set de benzi autocolante ROTH Roti-Tape pentru marcare, 5 benzi 13 mm - 1 set - 206.38 RON
- Număr anunț
- DA26747599
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.727,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.727,36 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.