Atribuită
Cumpărare directă
ADEZIV GRESIE/FAIANTA HASIT 654 25KG SAC 48 TENCUIALA HASIT 651 30KG SAC 48 TENCUIALA HASIT 650 30KG SAC 48 ADEZIV GRESIE/FAIANTA CM 17 25KG SAC 48 ADEZIV GRESIE/FAIANTA CM 11 25KG SAC 48 ADEZIV GRESIE/FAIANTA CM 9 25KG SAC 48 CHIT GRESIE/FAIANTA CE33 5KG BUC 16 GLET CT 127 20KG SAC 54
- Număr anunț
- DA26763901
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
- Cod CPV
- 24911200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.912,28 RON
- Valoare atribuită
- 12.912,28 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.