Atribuită
Cumpărare directă
6984000025406 TUB FLEXIBIL 25 ML 3.00*0.84 5948636020830 PRELUNGITOR 6CAI 3M CU PROTECTIE 3*1.5MMP WELL BUC 1.00*64.71 6984000093993 BARA HAINE 0 90M-1M BUC 1.00*7.56 9002588426921 MANUSI SUPERHAND NITRIL L/9 BUC 1.00*13.36 6984000177235 FORAIBAR CU PLACA BUC 1.00*5.04 5948636022100 PRELUNGITOR 3CAI 5M 3*1.5MMP WELL BUC 1.00*30.25 6984000139172 ROTILA CU FLANSA D40 CU FRANA BUC 4.00*2.94
- Număr anunț
- DA26764556
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135,21 RON
- Valoare atribuită
- 135,21 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.