Atribuită Cumpărare directă

teava 1x22.27 mufa1x16.81 panza flex1x3.36 plasa bz1x247.9 pensula1x7.56 panza flex1xz3.36 morsete1x8.4 cablu6x5.4 garnituri20x0.84 coliere 2x1.26 mufa 1x19.33 racord 2x10.08 pubele2x210.08 saci menaj 2x12.61 banda iz 1x2.94 manusi 3x13.87 lant 5x7.14 cheie reglabila 1x 31.93 stut1x 15.13 redus 1x13.45 conector1x20.17 ciment 4x18.49

Număr anunț
DA26751019
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
Furnizor / câștigător
DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.081,11 RON
Valoare atribuită
1.081,11 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.081,11 RON

din 1.081,11 RON estimat