Atribuită Cumpărare directă

realizat din pal melaminat provenienta Egger ( decor H1334, U807) cantuit cu ABS la culoare. - Birou ( L*l*h) 1800*600*770mm - 1 buc ( prevazut cu sertar cu amortizare, polita interioara reglabila pe inaltime) 932 lei/buc - Birou ( L*l*h) 1000*600*770mm - 1 buc ( prevazut cu sertar cu amortizare, polita interioara reglabila pe inaltime) 805 lei/buc - Masuta ( L*l*h) 800*600*600mm - 1 buc 230 lei/buc - Placa perete ( L*l*h) 4800*155*18mm - 1 buc 40 lei/buc - Placa cuier ( L*l*h) 700*200*18mm - 1 buc 80 lei/buc - Corp suspendat ( L*l*h) 1636*200*1000mm - 1 buc 573 lei/buc

Număr anunț
DA26754848
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.30 (CUI 29368915)
Furnizor / câștigător
ECOPAL DISTRIBUTION SRL (CUI 15833793)
Cod CPV
39151000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.660 RON
Valoare atribuită
2.660 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.660 RON

din 2.660 RON estimat