Atribuită
Cumpărare directă
DRDP Timisoara intentioneaza sa achizitioneze 37.840 pliculete de Ceaiuri de fructe, la pliculeț de hârtie, ambalate în folie protectoare, în cutii sau pachete de 20 sau 25 de pliculețe, fără adaosuri de substanțe sau corpuri străine. Ambalat individual in pliculețe de 2 grame/bucată, etichetat cu următoarele date: denumirea produsului, ingrediente, producător, data fabricației, termen de valabilitate (sau sintagma “a se consuma de preferință înainte de ...“, cantitate netă. Termenul de valabilitate al produsului - minim 12 luni de la data achiziției. Recepția produselor se face în baza Avizului de expediție, prin numărare, întocmindu-se Notă de Recepție; Orice produs care nu corespunde calitativ cerințelor, va fi înlocuit de furnizor pe propria cheltuială, iar înlocuirea acestor produse se va face în maxim 24 ore de la sesizare; Pretul de vanzare din Catalog trebuie sa reprezinte valoarea totala a achizitiei. ATENTIE! Notificarile de initiere au fost transmise catre mai multi operatori economici. Autoritatea contractanta va selecta oferta operatorului economic care are cel mai mic pret de vanzare.
- Număr anunț
- DA26761441
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15864100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.405,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.405,60 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.