Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze urmatoarele produse papetărie: 1) Hartie copiator a4/80gr = 120 topuri, 2) Post-it 75*75mm galben = 30 buc., 3) Plic C4 siliconic 90gr = 250 buc., 4) Marker negru permanent S -0,4mm = 40 buc., 5) Banda de mascare 48*40 hartie = 25 buc., 6) Banda adeziva = 25 buc., 7) Pix gel si grip albastru = 100 buc., 8) Pix unica folosinta albastru = 100 buc., 9) Index adeziv din plastic 45*12 5 culori = 25 seturi, 10) Radiera factis s 20 = 30 buc., 11) Hartie milimetrica A3 20/set( portocaliu) = 10 blocuri, 12) Biblioraft a4 plastifat 5cm negru = 25 buc., 13) Corector bandă = 15 buc., 14) Folie protectie A5/45m/100buc = 5 seturi, 15) Folie protectie A3/45m/25buc = 5 seturi, 16) Chitanțier A6 3 exemplare = 4 seturi, 17) Tușieră ștampila R40 = 2 buc., necesare pentru buna desfașurare a activității instituției.
- Număr anunț
- DA26764017
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30197643-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.625,02 RON
- Valoare atribuită
- 2.625,02 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.