Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni (L x l x h) mm 600x450x1800 Mobilier metalic destinat vestiarelor

Număr anunț
DA26756031
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.336,50 RON
Valoare atribuită
1.336,50 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.336,50 RON

din 1.336,50 RON estimat