Atribuită
Cumpărare directă
5946046002811 EMAIL ALBASTRU MEDIU 0 75L BUC 1.00*18.40 6421948101064 RULETA CU MAGNET 5M*16.0MM BUC 1.00*11.34 9002588225708 REZERVA BURETE 110MM/ 6MM BUC 20.00*3.28 MATCTII2908 LOPATA ZAPADA ROSIE BUC 2.00*27.73 MATCTII4101 NISIP LA SAC SAC 15.00*6.89 6984000122013 LAVOAR PRESIDENT 45CM BUC 5.00*83.19 6984000122006 PIEDESTAL PRESIDENT K08-011 BUC 5.00*76.47 5995991115114 EUROPORTAL 35/92/16 BUC 6.00*42.86 6984000013731 BROASCA INGROPATA CH 43*90 Y2 600 BUC 6.00*30.25 7290012489075 GAR MAN+SILD CH 90MM 670VA BUC 6.00*23.53 6984000155028 BROASCA CU TIJA 1800 28/85 BUC 1.00*29.41
- Număr anunț
- DA26753048
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.661,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.661,68 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.