Atribuită Cumpărare directă

PARCHET NATUREL 8MM MP 41 PARCHET 8MM CLASA 3 MP 417 FOLIE PARCHET MP 100 PLINTA PARCHET BUC 30 ACCESORII PLINTA BUC 78

Număr anunț
DA26763898
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
Cod CPV
24911200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.551,82 RON
Valoare atribuită
16.551,82 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.551,82 RON

din 16.551,82 RON estimat