Atribuită
Cumpărare directă
- Parc primărie, teren fără construcții - doar plan topografic - Parc Biserica Trifești , teren fără construcții- plan topografic și întabulare - Parc Biserica Miron Costin, teren fără construcții - plan topografic și întabulare - Drumuri comunale în comuna Trifești, județul Neamț 14,5 km- doar întabulare - Drumuri comunale și locale în comuna Trifești, județul Neamț 7 km - ridicare topo și întabulare - Șanț de scurgere a apelor pluviale Trifești 1 km- ridicare topo și întabulare
- Număr anunț
- DA26764389
- Autoritate contractantă
- COMUNA TRIFESTI (CONSILIUL LOCAL TRIFESTI) (CUI 2613842)
- Furnizor / câștigător
- ILMA TOPO SRL (CUI 29707183)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.550 RON
- Valoare atribuită
- 71.550 RON
- Data publicării
- 08.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.