Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze următoarele produse: 1) Container arhivare – carton cu capac detașabil, 515x305x350 mm, verde, capacitate 6 bibliorafturi, support documente Q-Connect = 1 buc; 2) Cutie arhivare – set 10 cutii A4, 339x298x150 mm, verde, support documente Q-Connect = 1 set; 3) Dosar expandabil 2-8 cm, 800 coli = 10 buc; 4) Folie protecție A4, 75 microni = 5 seturi; 5) Folie protecție A5, 50 microni = 2 seturi; 6) Dosar plastic PVC cu sistem îndosariere, A4 = 5 seturi; 7) Caiet A6 file matematica coperți carton = 3 buc., 8) Hârtie milimetrica A3, albastru = 3 seturi; 9) Creioane colorate 24 buc. = 1 set; 10) Marker permanent negru L = 3 buc.; 11) Mine creion mechanic rottring 0,5 = 3 buc., 12) Creion mecanic rottring 0,5 = 3 buc. 13) Plicuri A4, set 25 buc = 1 set; 14) Plicuri A5, set 25 buc = 1 set; 15) Plicuri A6, set 25 buc = 1 set; 16) Pungi cu fermoar Ziplok 150x200 mm, set 100 buc. = 3 seturi; 17) Pungi cu fermoar Ziplok 80x120 mm, set 100 buc. = 3 seturi; 18) Pungi cu fermoar Ziplok 60x80 mm, set 100 buc. = 3 seturi; 20) Pungi cu fermoar Ziplok 40x160 mm, set 100 buc. = 3 seturi; 21) Pungi cu fermoar Ziplok 210x300 mm, set 100 buc. = 4 seturi; 22) Pungi cu fermoar Ziplok 250x350 mm, set 100 buc. = 5 seturi; materialele sunt necesare pentru realizarea activităților impuse de prelucrarea materialelor arheologice provenite din cercetările arheologice sistematice efectua
- Număr anunț
- DA26764042
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30191100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839,40 RON
- Valoare atribuită
- 839,40 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.