Atribuită
Cumpărare directă
Tiparire Ghid Format închis: 210 x 210 mm Format deschis: 420 x 210 mm Interior: Număr pagini: 60 Suport: DCM 250 GMP Tipar față: CMYK Tipar verso: CMYK Coperte: Suport: DCM 350 GMP Tipar față: CMYK Tipar verso: CMYK Finisări: Perfor file si coperti in vederea spiralarii pe latura mare Legare cu spira metalica rosu Plastifiere mata coperta 1-4
- Număr anunț
- DA26757963
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
- Furnizor / câștigător
- TIPRO PRINTING SRL (CUI 23453310)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.991,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.991,50 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.