Atribuită
Cumpărare directă
REDUCTIE AL 1/2-3/8 30 X 2.94 MUFA PPR M 20 20 X 1/2 68 X 3.36 DISCA FLEX M 230 8 X 8.40 BURGHIU SDS M 6 6 X 31.09 DOP M 110 2 X 3.36 TEAVA PPR M 32 AL ML 10 X 7.98 OLANFEZ PPR M 20 X 1/2 7 X 7.14 TEU PPR M 20 X 1`/2 8 X 5.04 COT PPR M 20 114 X 0.50 ------------------- 20 X 1/2 28 X 3.36 MUFA PPR M 32 X 1"" 8 X 1.26 COT PPR M 32 X 1'' 6 X 11.34 TEU PPR M 25 X 2W0 X 25 6 X 1.26 MUFA PPR M 20 43 X 0.42 SARITURA PPR M 20 2 X 1.68 SNUR SILICON LOCTITTE 3 X 41.18 BURGHIU SDS M 10 1 X 22.69 TEAVA PPR M 20AL ML 102 X 3.03 CANEPA SNUR 4 X 2.94 TEAVA PVC M 40 L 2ML 3 X 7.98 -------------- M 40 X ML 1 4 X 4.62 RAMIFICATIE M 40 2 X 4.62 DOP M 40 1 X 1.68 CLEMA PPR M 20 30 X 0.21 MUFA AL 1" 8 X 10.92 OLANDEZ PPR M 32 X 1"" 8 X 13.45 MUFA VLR M 32 7 X 8.40
- Număr anunț
- DA26764429
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
- Cod CPV
- 44400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.802,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.802,67 RON
- Data publicării
- 08.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.