Atribuită
Cumpărare directă
Citologie non-ginecologica,microscopie virtuala (Non-gynaecological cytology, virtual microscopy) Material: Imagini virtuale de lame colorate Papanicolau cu centrifugate non ginecologice(CCF) sau: preparate pentru frotiu,frotiuri colorate cu May Grunwald-Giemsa,preparate pentru amprente. Descriere: Numar de participari:1/an-Octombrie Imagini cu cel puțin 5 cazuri de la loci reprezentative. Sunt furnizate istoricul cazurilor și instrucțiunile. Examinări: Observații și diagnoza
- Număr anunț
- DA26760869
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 85145000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.