Atribuită Cumpărare directă

UTILAJE DEZAPEZIRE FOLOSITE - 2 BUC(BULDOEXCAVATOR) PRET 180 LEI /ORA

Număr anunț
DA26762451
Autoritate contractantă
Comuna Slobozia Bradului (CUI 4410658)
Furnizor / câștigător
DNC ALEINA GRANDE S.R.L. (CUI 40927716)
Cod CPV
90620000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.800 RON
Valoare atribuită
100.800 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.800 RON

din 100.800 RON estimat