Atribuită Cumpărare directă

ACID CITRIC ANHIDRU AGR PH.EUR (HOOCCH2)2C(OH)COOH Ambalare : recipient din plastic Capacitate : 1 kg Puritate (anhydrous substance) 99.5-100.5% Identificare: Conforma Aparitia substantei : Passes test Substante usor carbonizabile: Passes test Acid oxalic(H2C2O4) 0.01% Pierdere la uscare 0.5% Reziduri la calcinare 0.05% Sufati (SO4) 0.01% Reziduu la prajire (SO4) 0.05% Arsenic (As) 0.0001% Metale grele 0.0005% Fabricat prin fermentarea carbohidratilor care contin materii prime precum siropul de glucoza din porumb, melasa si sfecla de zahar, trestia de zahar, in baza unui acord NON-GMO. Reglementari : M.W : 192.13 CAS : 77-92-9 H : H319 P : P264-P280-P305+P351+P338-P337+P313

Număr anunț
DA26771126
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,61 RON
Valoare atribuită
188,61 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,61 RON

din 188,61 RON estimat