Atribuită
Cumpărare directă
Set circuit CPAP cu sistem nebuliZare si conexiune directa, cu debit variabil FiO2 si masca silicon cu valva PEEP reglabila 5.0/7.5/10.0 cm H2O Marimi: M - 10 buc L - 10 buc prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 48h la sediul beneficiarului
- Număr anunț
- DA26755586
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33157000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.600 RON
- Valoare atribuită
- 7.600 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.