Atribuită
Cumpărare directă
Pungi hartie A4 - natur - personalizare 1 culoare 1 fata - 2000 buc x 1.50 lei/buc Sacose de panza - personalizate - 45 x 11 x 35 cm - 100 buc x 20 lei/buc Roll-up cu sistem si geanta - 85 x 200 cm - personalizare inclusa 20 buc x 160 lei/buc Panou 70 x 100 cm - 3 mm - policromie fata - 20 buc x 80 lei/buc conform ofertei nr. 5639/06.11.2020
- Număr anunț
- DA26765690
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- TIPO-REX SERVICE SRL (CUI 13807216)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.800 RON
- Valoare atribuită
- 9.800 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.