Atribuită
Cumpărare directă
Pachet burghie (lot 2) conform ADV1181360 si oferta 06.11.2020. Produsele vor fi originale, noi, sigilate, de calitate. Livrarea de produse neconforme sau cu o calitate inferioară dă dreptul autorității contractante de a le refuza și de a solicita înlocuirea acestora de catre furnizor în maxim 1 zi lucrătoare, cu produse de calitate.. Persoana de contact Nita Cristian - 0756134669 sau Dragan Madalina 0755248501
- Număr anunț
- DA26773553
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
- Cod CPV
- 44512900-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194,50 RON
- Valoare atribuită
- 194,50 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.