Atribuită
Cumpărare directă
Nr Crt Produs UM cant Pret unitar (fara TVA) lei Valoare lei 1 Farfurii plastic 50 buc/set marime medie 21 cm Seturi 4 6.95 27.8 2 Pahare plastic rezistente 200/250 ml 50buc/set Seturi 1 6.95 6.95 3 Pahare CARTON 180-200 ml 50buc/pac Pachete 3 7.49 22.47 4 Linguri plastic unica folosinta 100buc/set Seturi 2 6.39 12.78 5 Furculi?e plastic unica folosinta 100 buc/set Seturi 3 6.89 20.67 6 Cu?ite plastic unica folosinta 100 buc/set Seturi 2 5.89 11.78 TRANSPORT GRATUIT
- Număr anunț
- DA26772239
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,45 RON
- Valoare atribuită
- 102,45 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.