Atribuită Cumpărare directă

CONSTRUIRE RETEA WIFI4EU IN SPATII PUBLICE, CONFORM ACORDULUI DE GRANT

Număr anunț
DA26795038
Autoritate contractantă
COMUNA SURANI (CUI 2845788)
Furnizor / câștigător
TELECOM SOLUTION MANAGEMENT IT S.R.L. (CUI 42920226)
Cod CPV
32412110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.000,50 RON
Valoare atribuită
73.000,50 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.000,50 RON

din 73.000,50 RON estimat