Atribuită Cumpărare directă

conform descriere ofertant

Număr anunț
DA26763205
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39222000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586,40 RON
Valoare atribuită
586,40 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

586,40 RON

din 586,40 RON estimat