Atribuită
Cumpărare directă
C. N.I.N. – S.A., în calitate de autoritate contractantă, este interesată sa achiziționeze servicii prelungire licente - 11 buc.:1. Servicii prelungire subscripție Adobe Photoshop -5 bucati; 2. Servicii prelungire Licență Adobe Creative Cloud All Aplications, 1 utilizator -2 bucati; 3. Servicii prelungire Licență Adobe Acrobat Pro- 2 bucati; 4. Servicii prelungire subscripție anuală Adobe Ilustrator -2 bucăți, cu valabilitate de la 01.01.2021 până la 31.12.2021.
- Număr anunț
- DA26777260
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.178,30 RON
- Valoare atribuită
- 22.178,30 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.