Atribuită Cumpărare directă

imprimerie

Număr anunț
DA26785987
Autoritate contractantă
COMUNA AXINTELE (PRIMARIA COMUNEI AXINTELE) (CUI 4231938)
Furnizor / câștigător
TERRA SPORT SRL (CUI 14157081)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,67 RON
Valoare atribuită
1.680,67 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,67 RON

din 1.680,67 RON estimat