Atribuită
Cumpărare directă
Cot conector M nichelat 16x1/2'' buc 20 Cot PP 45grd D110 buc 10 Cot PP 45grd D125 buc 10 Cot PP 45grd D160 buc 30 Cot PP 45grd D40 buc 40 Furtun flexibil extensibil pt sifon lavoar L380-865mm D40x1 1/2" buc 1 Furtun flexibil extensibil pt sifon lavoar L380-865mm D32x1 1/4" buc 1 Piesa curatire PP D160 buc 2 Prelungitor alama cromata FI FE D1/2 L10mm buc 20 Prelungitor alama cromata FI FE D1/2 L20mm buc 20 Prelungitor alama cromata FI FE D1/2 L30mm buc 20 Prelungitor alama cromata FI FE D1/2 L50mm buc 20 Set coloana cada set 2 Sfoara etansare filete loctite 160m buc 1 Sifon pardoseala D50 H80 cu gratar 100x100 abs cromat buc 1 Sifon pardoseala D50 H80 cu gratar inox buc 2 Suport universal cazi acrilice buc 2 Ramificatie redusa polipropilena canalizare int 45 Gr 160x110 MM buc 4 Ramificatie redusa polipropilena canalizare int 45 Gr 125x110 MM buc 4 Reductie excentrica PP D160x125mm buc 4 Reductie excentrica PP D125x110mm buc 4 Ventilator axial D100mm, 88mc/h buc 2
- Număr anunț
- DA26763863
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.113,67 RON
- Valoare atribuită
- 6.113,67 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.