Atribuită Cumpărare directă

Pachet reactivi și consumabile Ref. 6433/04.11.2020: 1. FREE T4 - IMMULITE 100T, cod produs: DLKFT41, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 485,00 lei/kit, P.T. 970,00 lei; 2. TSH IMMULITE 100 TESTE, cod produs: DLKTS1, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 500,00 lei/kit, P.T. 1.000,00 lei; 3. PSA IMMULITE 100 TESTE, cod produs: DLKPS1, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 671,00 lei/kit, P.T. 1.342,00 lei; 4. SUBSTRATE IMMULITE 2X500 TESTE, cod produs: DLSUBX, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 1.190,00 lei/kit, P.T. 1.190,00 lei; 5. THROMBOREL S 10X4ML, cod produs: DB-OUHP29, UM: kit, cantitate: 4, P.U. 258,00 lei/kit, P.T. 1.032,00 lei; 6. DADE ACTIN 10X2 ML FS ACTIVATED PTT REAGENT, cod produs: DB-B4218-20, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 284,00 lei/kit, P.T. 568,00 lei; 7. PT- MULTI CALIBRATOR, cod produs: DB-OPAT03, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 900,00 lei/kit, P.T. 900,00 lei; 8. SAMPLE CUP 10X30MM 1000 BUC/PG, cod produs: BSA5258-RET, UM: pungă, cantitate: 1, P.U. 150,00 lei/pungă, P.T. 150,00 lei; Total: 7.152,00 lei/pachet (fără TVA); prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 48h la sediul beneficiarului

Număr anunț
DA26771059
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.152 RON
Valoare atribuită
7.152 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.152 RON

din 7.152 RON estimat