Atribuită Cumpărare directă

10061073 - Glycine (White Crystals or Crystalline Powder), 1 kg - 1 buc - 210.03 RON 4227.3 - 2-Mercaptoethanol, glass, ≥99 %, p.a., 100 mL - 1 buc - 80.90 RON. Livrare 5 sapt. Beneficiar: Biologie dr - Cenan - Todea A - 91 Marian

Număr anunț
DA26774333
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,93 RON
Valoare atribuită
290,93 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,93 RON

din 290,93 RON estimat