Atribuită Cumpărare directă

Server DELL POWEREDGE R740 2x Intel Xeon 4110 64GB DDR4 Reg ECC 2x300GB 3x4TB 7.2K 2x 750W Win Serv 2019 Std Config conform oferta 607/04.11.2020 Garantie: 24 luni

Număr anunț
DA26783821
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.568 RON
Valoare atribuită
17.568 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.568 RON

din 17.568 RON estimat