Atribuită Cumpărare directă

conform invitatiei de participare nr.22318/30.10.2020 si ofertei tehnico-economice Giros Company

Număr anunț
DA26793593
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
GIROS COMPANY SRL (CUI 6349418)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.480,07 RON
Valoare atribuită
5.480,07 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.480,07 RON

din 5.480,07 RON estimat