Atribuită Cumpărare directă

Cusaturi exterioare; Fenta protectoare pentru fermoar, asigura un nivel mai ridicat de etanseitate; Elastic: la deschidere in jurul fetei, mansete si glezne pentru potrivire optima, in talie atasat prin lipire; Fermoar Tyvek; Clin aditional pentru confort la purtare; Gluga din 3 piese pentru lejeritate in miscare;antistatic.Rezistenta sporita impotriva azbestului si solutiilor chimice. Aplicatii: laboratoare, reparatii usoare, stropiri pesticide, medii de lucru cu praf. Marimi L - 50 buc; M - 25 buc; 2XL - 25 buc. Produsele vor fi insotite de fise, documente de conformitate , calitate si garantie.

Număr anunț
DA26799348
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
SAS DESIGN TEAM SRL (CUI 30118114)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat