Atribuită
Cumpărare directă
Cleste combinat izolat 1000V 200mm buc 5 Cleste electrician 160mm Unior buc 5 Cleste foarfeca 600mm buc 1 Cleste sertizat 140mm Unior buc 2 Foarfeca tabla taiere dreapta scurta 250mm buc 3 Nivela antisoc 120cm 3 fiole buc 2 Nivela antisoc 40cm 2 fiole buc 2 Nivela magnetica 23cm 3 fiole buc 4 Scara aluminiu 3 tronsoane 7 trepte buc 2 Scara aluminiu 3 tronsoane 9 trepte buc 2 Set 6 surubelnite PH-DR izolate 1000V buc 5 Trusa 216 chei tubulare 1/4"-3/8"-1/2" buc 2
- Număr anunț
- DA26763921
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.132,38 RON
- Valoare atribuită
- 6.132,38 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.