Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse produse de curatenie, care sa contina: - Hartie igienica 2straturi x130ml dispenser - 12 role/set - 156role (13 seturi) -Hartie igienica 2 starturi 10role/ set -15buc (set) -Dezinfectant 5l -10 buc -Detergent suprafeteceramice 500 -10 buc -Sprey mobila 400 ml -12 buc -Inalbitor 1l -30 buc -Detergent 5l -6 buc -Detergent anticalcar 0.750 ml -10 buc -Detergent geamuri 4l -10 buc -Sapun lichid pt mâini 4l -10 buc -Servetele smart verzi dispenser 25x23x250x20pachete/cut. -15 cutii -Lavete universale 3 lavete/ set -4 seturi
- Număr anunț
- DA26774601
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.157,95 RON
- Valoare atribuită
- 3.157,95 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.