Atribuită
Cumpărare directă
: Biblioraft pvc lat 40 x 5.20 lei Biblioraft pvc 5 cm 20 x 5.20 lei Dosare pvc cu sina 1000 x 0.40 lei Creioane cu radiera 50 x 0.60 lei Dosare carton sina tare 500 x 0.39 lei Suport dosare pvc 50 x 6.30 lei Plic DL silicon 3.000 x 0.09 lei Plic DL fer. dreapta 3000 x 0.08 lei Ascutitori cu rezervor 10 x 5.50 lei Radiere ov 12 10 x 1.60 lei
- Număr anunț
- DA26771244
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- LIDANA COM SRL (CUI 6213822)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.833 RON
- Valoare atribuită
- 1.833 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.