Atribuită
Cumpărare directă
Tehnologie: DLP Rezolutie nativa: XGA (1024 x 768) Luminozitate (lumeni): 4000 Contrast : 20000:1 Mini: Nu Portabil: Da Tip: Business Raport zoom: 1.1:1 Dimensiuni (W x H x D mm): 296 x120 x221 mm Greutate (Kg): 2.3 kg Functii: Reglaj Keystone - Vertical +/- 30 grade. Accesorii incluse: Cablu VGA (D-sub 15 pini); Cablu de alimentare; Geanta transport. Ghid de initiere rapida; Manual utilizare; Telecomanda cu baterie; Conectivitate: Audio in (3.5mm Mini Jack): 1; Audio out (3.5mm Mini Jack): 1; Composite Video in (RCA): 1; HDMI: 2 (1.4a one share with MHL); IR Receiver: 2(Front/Top); Monitor out (D-sub 15pin): 1; PC (D-sub): 1; RS232 (DB-9pin): 1; S-Video in (Mini DIN 4pin): 1; Security Bar: 1. USB Type A: 1 (power supply, 5V, 1.5A); USB Type Mini B: 1 (Download & Page up/down ); Audio: 2W x 1 Nivel zgomot (dB): 29 - 34 dB Durata de viata lampa (ore): 10000
- Număr anunț
- DA26774382
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ANASTASIE PANU" HUSI (CUI 19195566)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI 3175856)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.900 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.