Atribuită
Cumpărare directă
1) GEL MAINI IGIENIZANT 5L 3 buc * 142.8571 lei 2) IGIENOL DEZINFECTANT 750ML 10 buc * 12.605 lei 3) IGIENOL DEZINFECTANT UNIVERSAL 4L 3 buc * 40.3361 lei 4) SACI MENAJ 60L 5 SET * 3.3613 lei 5) ASEVI PARDOSELI 5L 5 buc * 48.3193 lei 6) AJAX GEAM 10 BUC * 5.4621 lei 7) PRONTO MOBILA 10 BUC * 10.084 lei
- Număr anunț
- DA26810734
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 RM SARAT (CUI 24540040)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.089,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.089,50 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.