Atribuită Cumpărare directă

Cablu HDMI PROMATE ProLink4K2-500, 5m, negru, Prelungitor HAMA 30535, 3 prize Schuko, 3m, intrerupator, alb

Număr anunț
DA26764645
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32572000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,84 RON
Valoare atribuită
268,84 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,84 RON

din 268,84 RON estimat