Atribuită
Cumpărare directă
Asistenta tehnica pentru proiectarea si implementarea sistemului de management al inovarii (SMIn) conform SR 13572:2016 si proiectarea si implementarea sau revizuirea sistemului de management al calitatii conform SR ISO 9001:2015 1. Elaborarea si/sau asistenta tehnica pentru elaborarea de proceduri si manuale; 2. Asistenta tehnica pentru implementarea procedurilor elaborate; 3. instruirea a 10 persoane cu cerintele standardului SR EN ISO 9001:2015 si cu cerintele standardului SR 13572:2016 “Sisteme de management al inovarii. Cerinte” in vigoare; 4. instruirea a 2 persoane ca si auditori de terta parte ai sistemelor de management al calitatii si al inovarii; 5. Acordare certificate de absolvire cursuri. 6. Realizarea unui audit de evaluare a stadiului de implementare al sistemului integrat de management al calitatii si inovarii; 7. Asitenta tehnica pentru realizarea analizei efectuate de management.
- Număr anunț
- DA26797538
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE STIINTE SPATIALE-FILIALA INFLPR (CUI 28521106)
- Furnizor / câștigător
- QUALITY INTERNATIONAL CONSULTING SRL (CUI 14864686)
- Cod CPV
- 79132000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.