Atribuită Cumpărare directă

Acumulatori auto ZAP TRUCK 12V - 200Ah Dimensiuni Lxlxh : 513x222x220 mm Curent de pornire: 1100A Conform HG1132/2008 la achizitionarea unui acumulator nou trebuie predat un acumulator uzat la schimb.

Număr anunț
DA26784430
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.137,46 RON
Valoare atribuită
3.137,46 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.137,46 RON

din 3.137,46 RON estimat