Atribuită Cumpărare directă

S2419H Monitor IPS LED Dell 23.8", Full HD, HDMI, Negru-Argintiu, S2419H

Număr anunț
DA26774363
Autoritate contractantă
COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589,84 RON
Valoare atribuită
589,84 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

589,84 RON

din 589,84 RON estimat