Atribuită Cumpărare directă

Capse 24/6 mm

Număr anunț
DA26807252
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BUZAU (CUI 4299437)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
30197110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,10 RON
Valoare atribuită
170,10 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,10 RON

din 170,10 RON estimat