Atribuită Cumpărare directă

Viziera protectie pentru cap;transparenta,reglabila. Mentionam ca aceasta reprezinta comanda ferma.

Număr anunț
DA26807848
Autoritate contractantă
Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
18444000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,20 RON
Valoare atribuită
238,20 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,20 RON

din 238,20 RON estimat