Atribuită Cumpărare directă

ENSULE 60 - 2*5.61, PENSULE 75 - 3/6.67, CUTTER 18 - 6*8.87, REZERVE CUTTER SET - 5*3.50, PATENT SFIC - 5*16.81, BANDA IZOLER 20M - 30*2.93, PRIZA DUBLA CP - 2*8.41, BATERII R6 - 8*2.10.

Număr anunț
DA26781134
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
VASISIXUNIV SRL (CUI 5885035)
Cod CPV
44140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,22 RON
Valoare atribuită
307,22 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,22 RON

din 307,22 RON estimat