Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Produs Cod Cantitate Alcool sanitar 70%, 500 ml 524051601 30 Prosop hartie SANO Monorola, 100 m 305101130 20 Hartie ambalaj alba 55g/mp 100 coli/top 1110019 4 Burete de vase FINO, 3 buc/set 306111015 1 Marker permanent CENTROPEN 8566 - Culoare: negru 328101449 10 Hartie PAPERLINE 2000, A4, 75 g/mp, 500 coli/top 308081509 20

Număr anunț
DA26796849
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
852,69 RON
Valoare atribuită
852,69 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

852,69 RON

din 852,69 RON estimat