Atribuită Cumpărare directă

1. SR EN ISO 14004:2016 Sisteme de management de mediu. Linii directoare generale referitoare la punerea în aplicare Limba romana 1 174,60 ron fara TVA 2. SR EN ISO 19011:2018 Linii directoare pentru auditarea sistemelor de management Limba romana 1 144,29 ron fara TVA 3. SR ISO 10002:2019 Managementul calităţii. Satisfacţia clientului. Linii directoare pentru tratarea reclamaţiilor în cadrul organizaţiilor Limba romana 1 114,00 ron fara TVA 4. SR EN ISO 14644-3:2020 Camere curate și medii controlate asociate. Partea 3: Metode de încercare Limba engleza 1 159,45 ron fara TVA 5. SR 13572:2016 Sisteme de management al inovării (SMIn). Cerinţe Limba romana 1 97,33 ron fara TVA 6. ISO 35001:2019 N/A 1 533,87 ron fara TVA 7. ISO 20387:2018 N/A 1 714,84 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 51/16.06.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 16 noiembrie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.

Număr anunț
DA26783403
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.938,38 RON
Valoare atribuită
1.938,38 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.938,38 RON

din 1.938,38 RON estimat